Вагонка для стелі: як зробити правильний вибір
Яка вагонка краще для облицювання стелі
Спочатку потрібно визначити породу деревини. В обробці стін і стелі традиційно використовують дошки листяних (дуб, бук, осика, вільха, липа) і хвойних (сосна, модрина) дерев. Тут треба пам'ятати, що хвойні породи при нагріванні виділяють смолу, яка може запалюватися. Тому їх використання не рекомендовано в лазнях і саунах.
Далі потрібно вибрати сорт матеріалу. Виділяють чотири основних класу вагонки:
-
Екстра.
-
Клас «А».
-
Клас «В».
-
Клас «С».
На стелю краще кріпити перші два сорти. Для проміжного каркаса або чорновий підшивки можна використовувати маркування «В» і «С». Існує різниця і в типі профільного з'єднання. В цьому плані дошки «євро» явно виграють, хоча їх ціна вища.
Якщо вам потрібна вагонка в Дніпрі, то найкращий варіант для облицювання стелі – це вироби компанії Укрліс. У нас тільки високоякісну сировину і першокласне виробниче обладнання, тому кращих виробів вам не знайти.
Як набити вагонку на стелю?
Щоб правильно обшити стелю, потрібно виконати ряд простих кроків:
-
Визначити рівень монтажу обрешітки.
-
Дізнатися напрямок брусків, адже панель кріпиться строго перпендикулярно йому.
-
Зафіксувати кронштейни на однаковій відстані один від одного, а на них закріпити брус з дерева.
-
Максимально рівно встановити обрешітку, адже інакше вагонка буде набита криво.
Не менш важливо підготувати стельове покриття перед формуванням каркаса. Закрийте усі дірки та щілини, а також обробіть поверхню протигрибковим розчином. Що ж стосується інструментів, то для такої роботи знадобляться стандартні приналежності: рівень, молоток, дриль, шуруповерт, лобзик.
Скільки треба матеріалу?
Розрахувати необхідну кількість дощок нескладно. Достатньо лише:
-
Виміряти квадратуру стелі.
-
Дізнатися робочу площу, помноживши ширину вагонки без шипа на її довжину.
-
Розділити перший показник (квадратуру) на другий (робочу площу).
Якщо у вас виникли труднощі, менеджери компанії Укрліс допоможуть вам з розрахунками. Також вони розкажуть про характеристики матеріалів і оформлять замовлення у відповідності з вашими вимогами. Потім ми в найкоротші терміни доставимо замовлення в будь-яке місто України.
- Імітація бруса дозволяє створити ефектний і натуральний вигляд будинку. Однак для того, щоб зберегти його красу та захистити від зовнішніх факторів, потрібен правильний догляд. Якісна обробка не тільки продовжує термін служби деревини, а й підкреслює її природну текстуру, надаючи будівлі доглянутого вигляду.
- Обрізна дошка – це один із найбільш затребуваних пиломатеріалів у будівництві та оздобленні. Однак, щоб правильно підібрати матеріал для конкретних потреб, потрібно розуміти різницю між сортами. Найчастіше у продажу зустрічаються дошки першого і другого сорту.